De Jong Reclame Sportweek Langedijk 2014 de uitslagen.

Door Redactie op Maandag 8 september 2014 08:37  Regionaal  langedijk, nieuws, sport, sportweek, uitslag, team, kids


Het zit er weer op, een enerverende week bol van de sportieve activiteiten en plezier. Op maandag 25 augustus werd de Sportweek Langedijk geopend in zwembad de Bever en zondag 31 augustus afgesloten bij HV LACOM’91 met de zeskamp.

Een spannende week; Wie gaat er winnen, wie wordt het sportiefste team? Daar hebben de sportweekteams deze week naar toe gewerkt. De teams waren verspreid over 3 categorieën; de kids, de jeugd en de volwassenen. 27 teams stonden er aan de start van de sportweek waarvan 15 teams bij de volwassenen, 7 teams bij de jeugd en 5 bij de kids.  276 sporters die aan één of meerdere onderdelen meededen.

De sportweek Langedijk “een week vol sport en plezier”, dat is wat de organisatie belangrijk vindt. De hele week waren gezond fanatisme, plezier en sport de sleutelwoorden.

Zonder de medewerking van de organiserende verenigingen, zou de Sportweek Langedijk geen bestaansrecht hebben. Zwembad de Bever, Les mille îlles, sv DTS, Fitland XL de Geus, de beddenrace-organisatie en hv LACOM ’91 hebben hun uiterste best gedaan er een mooie week van te maken, en dat is gelukt.

Naamgever De Jong reclame, heeft er dit jaar weer voor gezorgd, dat er nieuwe materialen, reclame-uitingen en prijzen konden worden aangeschaft. De organisatie van Sport Servicepunt Langedijk is blij met deze samenwerking.



Winnaars:

Volwassenen:                         Turn Totaal Langedijk

Sportiefste team:                   De Moordwijven

Jeugd:                                      Lovely Devils

Kids:                                        De Binkenbende

Einduitslag Reclame de Jong Sportweek Langedijk 2014



















































































































































































Teams Volwassenen BeverJ de boulePrutraceDe GeusBeddenr.ZeskmpTotaaluitslag
Turn Totaal2417242423241361
Oh Oh LD2023222021231292
keAni2413232224171233
Dûr Rübzenm Lompkhn 2.02210192119181094
Kolenketters1712152318201055
All Stars1615221713211046
De Moordwijven2016141620161027
De Burcht2119131917121018
Spitskool.com141817151619999
No mercy121418102223999
G-team1820121814149611
The Young Ones1124201215139512
Oosterstraat enz.1621171411159413
De Skuumkoppe1322101112107814
De Brul Apen1811121310117515



Bij de volwassen teams is ook het sportiefste/gezelligste team gekozen; dit zijn geworden: De Moordwijven.















































































Teams JeugdPrutraceDe Geus sportBeddenraceZeskampTotaaluitslag
Lovely Devils24242324951
Girl Power22232423922
Kolenketters next generation24202221873
Superstars21212022844
Dream Team21221819805
Power Kids19181920766
Turn Totaal junior18192118766



























































Teams KidsJeu de BoulePrutraceBeddenraceZeskampTotaaluitslag
De Binkenbende24242424961
De Top Kids22222322892
Anemoon United23202221863
Bad Girls20232023863
Waterpoloteam de Reuring21212120835