Voorlopige uitslag De Jong Reclame Sportweek 2014

Door Redactie op Zondag 31 augustus 2014 09:20  Sport  nieuws, kids, klassement, zeskamp


De Sportweek 2014 loopt al aardig op z`n eind, vandaag is de laatste dag en die wordt afgesloten met de zeskamp bij Lacom. De kids zijn vanmorgen om half 11 begonnen en de volwassenen en jeugd beginnen om half 2.
U bent uiteraard van harte welkom bij de Sporthal in Noord-Scharwoude.

Na vandaag komt er een complete foto collage op de site te staan



















































































































































































Teams VolwassenenDe BeverJeu de boulePrutr.De GeusBeddenr.Zesk.Totaalklassement
Oh Oh LD20232220211062
Oosterstraat enz.16211714117912
De Moordwijven2016141620866
Kolenketters1712152318857
De Burcht2119131917895
Dûr Rübzenm Lompkhn 2.02210192119914
The Young Ones1124201215829
G-team1820121814829
Turn Totaal24172424231121
All Stars1615221713838
keAni24132322241062
De Brul Apen18111213106415
Spitskool.com14181715168011
De Skuumkoppe13221011126814
No mercy12141810227613















































































Teams JeugdPrutr.De GeusBeddenr.ZeskampTotaalklassement
Kolenketters next generation242022663
Superstars212120624
Girl Power222324692
Dream Team212218615
Lovely Devils242423711
Power Kids191819567
Turn Totaal junior181921586



























































Teams KidsJeu de BoulePrutraceBeddenraceZeskampTotaalPlaats klassement
De Top Kids2222                      23672
De Binkenbende2424                      24721
Anemoon United2320                      22653
Waterpoloteam de Reuring2121                      21634
Bad Girls2023                      20634