Stemlijst Langedijk

Door Redactie op Dinsdag 13 maart 2018 09:54  Gemeente  boer, frank, langedijkvan


Stemlijst Langedijk
LANGEDIJK - Woensdag 21 maart is het zover de gemeenteraadsverkiezingen. Wij van Langedijker Dagblad presenteren hier de kandidatenlijst van Langedijk.

Lijst 1 Dorpsbelang Langedijk

  1. Nijman G.J.E. (Ger) (m) Zuid-Scharwoude
  2. Visser-Bet J.D. (Joke) (v) Noord-Scharwoude
  3. Nieuwland-Rijs E. (Els) (v) Sint Pancras
  4. Van der Vliet-de Boer K. (Karin) (v) Oudkarspel
  5. Swager M. (Madelon) (v) Noord-Scharwoude
  6. de Boer B. (Bas) (m) Broek op Langedijk
  7. Bona D. (Desiree) (v) Zuid-Scharwoude
  8. Gerdes S.W.A.E (Sandra) (v) Noord-Scharwoude
  9. Kalverdijk G.H. (Rian) (v) Oudkarspel
  10. Rood F.P.B. (Frank) (m) Oudkarspel
  11. Smit S.C.J. (Sylvia) (v) Noord-Scharwoude
  12. Veldman G.J. (Gerard) (m) Noord-Scharwoude
  13. Duijs R. (Nees) (m) Oudkarspel

Lijst 2 VVD

  1. Nieuwenhuizen J. (Jasper) (m) Sint Pancras
  2. Wagenaar R.J. (Rob) (m) Broek op Langedijk
  3. de Graaf H. (Hans) (m) Oudkarspel
  4. Bus B. (Bianca) (v) Sint Pancras
  5. Hofman J.A. (Jan) (m) Zuid-Scharwoude
  6. Ringers P. (Patricia) (v) Zuid-Scharwoude
  7. Hoejenbos B. (Ben) (m) Sint Pancras
  8. Smit M. (Michael) (m) Alkmaar
  9. Rustenburg P.C. (Piet) (m) Sint Pancras
  10. Bakker M.R. (Marcel) (m) Sint Pancras
  11. van Beek W. (Wim) (m) Broek op Langedijk
  12. Strijbis N. (Nico) (m) Noord-Scharwoude
  13. Cock S.S.M. (Sylvia) (v) Sint Pancras
  14. Vermeulen V. (Vincent) (m) Zuid-Scharwoude
  15. de Graaf-Trox L.S. (Lucia) (v) Oudkarspel
  16. Groot S. (Siem) (m) Oudkarspel

Lijst 3 Kleurrijk Langedijk

  1. Kloosterboer A.E. (Annelies) (v) Sint Pancras
  2. Buis A.J.L. (Ton) (m) Noord-Scharwoude
  3. van Verseveld-Gerrits I.D.M. (Inez) (v) Oudkarspel
  4. Splinter M.A. (Mark) (m) Sint Pancras
  5. Bodegraven E. (Esther) (v) Sint Pancras
  6. Boudewijn M.S. (Maaike) (v) Broek op Langedijk
  7. Bakkum J.T. (Jorrit) (m) Broek op Langedijk
  8. Smit M.J.W. (Marcel) (m) Zuid-Scharwoude
  9. Keizer P. (Pascal) (m) Zuid-Scharwoude
  10. Dekker W.P. (Wim) (m) Noord-Scharwoude
  11. Verhagen J.I. (Jenny) (v) Zuid-Scharwoude
  12. van Leeuwen-de Boer D.M. (Didy) (v) Oudkarspel
  13. Bos O.J. (Olaf) (m) Broek op Langedijk
  14. Vroegop R.C. (Rob) (m) Broek op Langedijk
  15. Buis J. (Judith) (v) Zuid-Scharwoude
  16. Boudewijn H. (Henk) (m) Zuid-Scharwoude
  17. Buis N. (Niels) (m) Noord-Scharwoude

Lijst 4 CDA

  1. Schuijt A.M. (Marian) (v) Broek op Langedijk
  2. Rep G.J. (Gerard) (m) Oudkarspel
  3. Kamper G.J.F. (Gerard) (m) Zuid-Scharwoude
  4. Duijs A.W. (Aad) (m) Noord-Scharwoude
  5. Balder W. (Wim) (m) Sint Pancras
  6. Iwema E. (Edwin) (m) Oudkarspel
  7. Rep P.H. (Pauline) (v) Doorn
  8. Koolaard J.C. (Jaco) (m) Broek op Langedijk
  9. Zutt F.J.A. (Frank) (m) Oudkarspel
  10. Werner G. (Giel) (m) Noord-Scharwoude
  11. Kroese R.A. (Roel) (m) Sint Pancras
  12. Broersen-Eijkelboom C. (Corry) (v) Zuid-Scharwoude
  13. Kramer J.D. (Jan) (m) Zuid-Scharwoude
  14. Koopman J.J.M. (Jan) (m) Oudkarspel
  15. Balder K.W. (Karel) (m) Broek op Langedijk
  16. Fintelman B.J.N. (Bert) (m) Oudkarspel
  17. van Wonderen S.J. (Sam) (m) Sint Pancras
  18. Kramer P.G. (Piet) (m) Zuid-Scharwoude

Lijst 5 Hart voor Langedijk-D66

  1. de Boer F.H.A. (Floris) (m) Broek op Langedijk
  2. Langedijk N. (Nils) (m) Broek op Langedijk
  3. van der Zee L.C. (Lea) (v) Oudkarspel
  4. Molenaar C.T.M. (Kees) (m) Zuid-Scharwoude
  5. Mol J. (Jorrit) (m) Broek op Langedijk
  6. Zwaga J.C. (Jacaranda) (v) Broek op Langedijk
  7. Langedijk G.P. (Gerard) (m) Zuid-Scharwoude
  8. Emmer N. (Nico) (m) Broek op Langedijk
  9. Bokdam-Tuijnman A.E. (Lideke) (v) Broek op Langedijk
  10. de Boer J. (Jacquelien) (v) Noord-Scharwoude
  11. de Jong T.J.M. (Dik) (m) Oudkarspel
  12. Boonstra D. (Dirk) (m) Broek op Langedijk

Lijst 6 GROENLINKS

  1. van Eijk S. (Soledad) (v) Noord-Scharwoude
  2. Schoutsen M.G.C. (Maurice) (m) Zuid-Scharwoude
  3. Bovenkerk-van Oosterom M.C. (Pauline) (v) Oudkarspel
  4. Zuurbier N.J. (Niek) (m) Oudkarspel
  5. Spaansen K. (Kim) (v) Broek op Langedijk
  6. van Renesse H. (Helmut) (m) Koedijk
  7. Ploeger T. (Trix) (v) Sint Pancras
  8. van Kleef P.J.M. (Piet) (m) Oudkarspel
  9. Zandbergen C.M.M. (Tiny) (v) Zuid-Scharwoude
  10. Swagerman F. (Frank) (m) Sint Pancras
  11. de Rijcke-Houkes E.A. (Elly) (v) Noord-Scharwoude
  12. Fakkeldij R.M. (Robin) (m) Oudkarspel
  13. Rood E.C. (Lia) (v) Sint Pancras
  14. van Unen J.W.R.T.M. (Jos) (m) Oudkarspel
  15. Fakkeldij-Anjewierden F.S. (Wina) (v) Oudkarspel
  16. de Boer J.P. (Johan) (m) Zuid-Scharwoude
  17. Weldring Y. (Yolanda) (v) Broek op Langedijk
  18. Slot J.M. (Juul) (m) Noord-Scharwoude
  19. Dingler H.T. (Len) (v) Broek op Langedijk
  20. de Rijcke J. (Hans) (m) Noord-Scharwoude
  21. Raat H. (Harry) (m) Sint Pancras
  22. Zwart N. (Klaas) (m) Zuid-Scharwoude

Lijst 7 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

  1. Reijven M.L. (Marcel) (m) Oudkarspel
  2. Waal H.J. (Harry) (m) Noord-Scharwoude
  3. Troostwijk M. (Marianne) (v) Sint Pancras
  4. Glas A.E. (Arthur) (m) Oudkarspel
  5. de Graaf A. (Arie) (m) Broek op Langedijk
  6. Korver T.M. (Dirk) (m) Noord-Scharwoude
  7. Bak P. (Peter) (m) Sint Pancras
  8. Bonsel F. (Frank) (m) Zuid-Scharwoude
  9. Spaansen J.A. (Jan) (m) Zuid-Scharwoude
  10. Wiersma-Metselaar T. (Tineke) (v) Oudkarspel
  11. Westenborg-Ruijs H.A. (Ineke) (v) Sint Pancras
  12. Jacobs J. (Jake) (m) Koedijk

Lijst 8 ChristenUnie

  1. Nugteren W. (Willem) (m) Broek op Langedijk
  2. de Jong-Schmidt E. (Ellen) (v) Zuid-Scharwoude
  3. Ruiten G.F. (Fred) (m) Sint Pancras
  4. Morcus-Kok J. (Coby) (v) Broek op Langedijk
  5. Schoon F. (Frank) (m) Broek op Langedijk
  6. Purmer-Groen T. (Rijnie) (v) Broek op Langedijk
  7. van de Poppe D. (Dirk) (m) Broek op Langedijk
  8. Everaars-Pool M. (Mirjam) (v) Sint Pancras
  9. Kamp A.J. (Arend Jan) (m) Broek op Langedijk
  10. Holsappel-van Dijk J. (Janneke) (v) Broek op Langedijk
  11. Schoon J.P. (Peter) (m) Broek op Langedijk
  12. van Pijkeren J.Z. (Hans) (m) Zuid-Scharwoude
  13. Holsappel H.J. (Arjan) (m) Broek op Langedijk
  14. Schoon S. (Sander) (m) Broek op Langedijk
  15. van As E.M. (Erica) (v) Zuid-Scharwoude

Lijst 9 Senioren Langedijk

  1. van der Starre A. (André) (m) Zuid-Scharwoude
  2. Bovenkerk B.J. (Ben) (m) Oudkarspel
  3. Kluft C. (Kees) (m) Broek op Langedijk
  4. Hoogeboom J.G. (Jan) (m) Zuid-Scharwoude
  5. Hartog G.N. (Greet) (v) Zuid-Scharwoude